Katalog

 

 

 

Fabrika

Mevlana Mh Yunus Emre Cd No60/A Gebze | Kocaeli | Türkiye

Satış Ofisi

Şekerpınar Mh Anadolu Cd No11 Çayırova | Kocaeli | Türkiye

Telefon

+90262 644 73 04  | Fabrika

+90262 658 15 53  | Satış Ofisi

+90533 512 11 24   | Whatsapp

E- Posta

bilgi@ozlermobilya.com

Tarihçe

İşyeri, ev ve her türden mekanlarınıza özel özgün tasarımlı kaliteli mobilyalar

Kuruluş, 1980’ler

Uzun yıllar aile şirketi baba mesleği olarak gıda sektöründe hizmet veren ÖZTÜRK Kardeşler,1984'te Gebze’de 70m² alanda ''Öztürk Marangoz Atölyesi' olarak başlangıca uzanan derin köklere sahiptir…
Ahşap doğrama pencere ve kapı ürünlerinde hizmet vermiştir. Üretmiş olduğu ürünler bugün halen kullanılmaktadır.

1990’lar

Markalaşma hedefine giderek ‘’Özler Mobilya’’ ismi ile yoluna devam etmiştir. Yonga Levha ‘’Sunta’’nın  piyasa da yaygınlaşmasıyla Panel Mobilya’ya geçiş için hiç zaman kaybetmeden Hazır mutfak panel mobilya üretim sürecine girmiştir.1992 yılında Gebze’de ilk Mutfak-Banyo-Kapı mağazaları ile faaliyet göstermiştir. Bölgesinde aranılan mobilya tedarikçisi haline gelmiştir. Sektöründe ilke imza atacak şekilde bir girişim daha yaparak;
1994 yılında Gebze’de ilk Genç odası-Yatak odası mağazaları ile faaliyet göstermiştir. Aynı süreçte Hareketli Mobilya sektöründe geride kalmamış kendi üretimin yanı sıra sektöründe güçlü markaların bayiliğini üstlenmiştir.

2000’ler

Ürünlerini dışarıya tanıtmak isteyen şirketimiz 2001 yılında Gebze’den fuarlara katılan ilk mobilya firması olmuştur. Bu sayede, Nijerya, Suudi Arabistan, Mali, Irak, ülkelerine ürünlerini ihraç etmiştir.2008 yılında kendi imalatının yanı sıra, ofis mobilyası sektörünün dev markalarının bölge bayiliğini üstlenerek sanayi bölgelerine stratejik lokasyonda ‘’Özler Ofis’’ mağazasını açmıştır. Tasarlanılan ürünler, işçilik, estetik tasarım ve işlevsel tasarım kombinasyonundan oluşturulmuştur.  En başından beri, şirketimiz kalite, özgün tasarımlar-malzemeler ve detay tutkusuyla eş anlamlıdır.

2010’lar

Ülkemizin, Sanayi Bilim Bilişim Kenti Gebze’nin daha da çok büyümeye başladığı yıllarda birçok Fabrikaların, Toplu Konutların, Otellerin, Alışveriş Merkezlerinin, Restoranların, Devlet-Kamu Kurumlarının mobilya tedarikçisi haline gelmiştir ve bu görevi daima sürdürmektedir.Makine parkurunu daima teknolojiye ayak uyduracak şekilde geliştirmeye devam etmiştir.

                Girişimci yapıya sahip aile, Baba mesleği gıda işini tekrar devam ettirmek istemiştir.2011 yılında Dilovası OSB’de ‘’ŞEHRİ ÜÇEL OTEL ve RESTORAN’’ ların kurucu ortaklarındandır.Buradan aldığı başarı neticesinde, Gıda alanında bir marka daha oluşturmak istemiştir.2017 yılında Çayırova’da ‘’ŞEHRİ ADANA’nın kurucu ortaklarından olmuştur.Buradan da gelen başarı neticesinde 2018 yılında Gebze’de ‘’ŞEHRİ TANTUNİ’’ yi kurmuştur.
Gıda alanında ki markaları bölgelerinde rakipsiz hale gelmiştir. İnşaat alanında da ilerlemek isteyen şirket, Gebze’de Mobilya üretim avantajını kullanarak kısa zamanda yaptığı konutları bitirip teslim etmiştir.

….

Hızlı değişim zamanlarında bile, insanların ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan bir şirkettir.
İyi hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Bulunduğu her sektörde, her zaman çözümler ve cevaplar arar…